“Dzień kobiet” Gabriela Gargas

“Dzień kobiet” Gabriela Gargas

Tradycją głównych bohaterek książki “Dzień kobiet“, trzech pokoleń kobiet – Cecylii (babcia), Agnieszki (córka) oraz Izabelli (wnuczka) -, jest coroczne spotkanie w kawiarni “U Róży”. Termin ich “zlotu” jest nieprzypadkowy. 8 marca, czyli Dzień Kobiet. Dzielą się swoimi doświadczeniami z minionych 365 dni. Mówią o tym jak czują kobiecość, co w niej lubią a czego nie znoszą. Analizują swoje błędy. Dzielą się radościami i sukcesami, o których nie miały wcześniej okazji powiedzieć. Mimo tego, że kobiety dzielą pokolenia, ich dyskusje przeplatają się i próbują dać odpowiedź na stawiane w ciągu roku pytania. Każda z nich na swój sposób szuka miłości – własnej, wzajemnej i do innych ludzi. Czy pomogą sobie w wędrówce tą drogą? Czy wybaczą to, co wydaje się nie do zapomnienia? Czy uda się w końcu zbudować takie relacje, o jakich zawsze każda z nich marzy od dawna?

Warto wraz z nimi zasiąść do wspólnej rozmowy i przy smacznym deserze z filiżanką kawy czy herbaty analizować własne życie. Może łączy nas, kobiety, znacznie więcej niż na co dzień myślimy? Może każda szuka właśnie tego samego tylko idziemy do celu innymi drogami?

Książka szczególnie dla kobiet, ale także mężczyzn, którzy chcą zrozumieć lepiej złożoność damskiej natury. Lektura warta polecenia na deszczowe dni i wolny czas od obowiązków. Wciąga i sprawia, że trudno się oderwać od spotkania z tymi trzema kobietami.

Dane techniczne książki “Dzień kobiet”

Książka “Dzień Kobiet” to 320 stron wydanych przez Wydawnictwo “Skarpa Warszawska” (https://www.taniaksiazka.pl/dzien-kobiet-gabriela-gargas-p-1343163.html). Pierwsze wydanie pochodzi z początku marca 2020 r.

Kilka słów o autorze książki “Dzień kobiet”

Gabriela Gargaś pisze książki “dla kobiet” w nurcie literatury obyczajowej oraz szeroko pojętego romansu. Jej powieści są pasjonujące, wciągające i bardzo mądre. Jest indywidualistką i jak kot chodzi swoimi drogami, co przekłada się na jej sposób pisania o rzeczach codziennych i uniwersalnych prawdach. Książki Gabrieli Gargaś pozwalają kobietom odnaleźć w bohaterkach cząstkę siebie, zrozumieć przeżywane emocje czy przeanalizować doświadczane sytuacje.

Debiut literacki Gabrieli Gargaś miał miejsce w roku 2011 i zaczął się całkiem prozaicznie. Pisarka będąc na zwolnieniu lekarskim robiła wszystko, by zabić nudę. Tak powstało “Jutra może nie być”. Od tamtej pory wydała już kilkanaście książek. W dorobku autorki są również następujące powieści:

  • “W plątaninie uczuć”;
  • “Trudna miłość”;
  • “Wybacz mi”;
  • “Namaluj mi słońce”;
  • “Tylko Ty”;
  • “Pośród żółtych płatków róż”.
Frame obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Share